Робоче місце візажиста, стиліста, перукаря, гримера має невеликі розміри, 2 висувні ящики. Має легкий та компактний вигляд, візуально не обтяжує простір. Також може слугувати столиком для макіяжу в домашніх умовах. Повністю готове робоче місце візажиста, стиліста, перукаря, гримера.Зеркало обладнане вимикачем і шнуром зі штекером завдовжки 1 м.
Зручна збірка. Ящики комплектуються ручками.
Розміру дзеркала (без урахування рамки): 600 мм*400 мм
| Характеристики | |
| Тип встановлення | Настінна |
| Цоколь | E14 |
| Кількість лампочок | 6 шт. |
| Кількість ящиків | 2 шт |
| Напрямні | Телескопічні |
| Тип стільниці | ЛДСП |
| Розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 35 см |
| Висота | 75 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа ЛДСП | 16 мм |
| Крайка ПВХ | 0.8 мм |
Додаткова комплектація за плату:
- лампочки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | настінна |
| Підставка для ніг | Ні |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Ukrestet |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴





