Особливості столу Віва
Підсвічування дзеркала розраховане на 12 світлодіодних ламп, що дає дуже хороше освітлення при роботі. Дзеркало оснащене вимикачем та шнуром зі штекером довжиною 1 м. Оснащений 2 просторими поличками. Повністю готове робоче місце візажиста, стиліста, перукаря, гримера, бровиста. Відкриті полички дозволять мати під рукою необхідні в роботі інструменти та витратні матеріали.
Розміру дзеркала (без урахування рамки): 900мм*1000мм
Рекомендовані характеристики освітлення:
-
Потужність: 3 Вт
-
Колірна температура: 4000 К
-
Світловий потік: 220 Лм
-
Кут освітлення: 120 °
-
Індекс перенесення кольорів: Ra>75
На замовлення широкий вибір кольорів та комбінацій комплектації.
Термін виготовлення: 4 - 7 робочих днів.
| Характеристики | |
| Виробник | Ukrestet |
| Тип установки | Напольная |
| Цоколь | E27 |
| Кількість лампочок | 12 шт |
| Кількість ящиків | 1 шт |
| Кількість полиць | 2 шт |
| Напрямні | Телескопические |
| Тип стільниці | ЛДСП |
| Розміри | |
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота по стільницю | 90 см |
| Висота загальна | 190 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа ЛДСП | 16 мм |
| Кромка ПВХ | 0.8 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Підставка для ніг | Ні |
| Тумба | 1 шт. |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Ukrestet |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 950 ₴








