Стаціонарний стіл для манікюру Лофт із шухлядами та нижньою стільницею.
Стіл має металеву суцільнозварну опору, що надає йому максимальну стійкість і рівномірний розподіл навантаження.
Можлива комплектація столу з врізною витяжкою.
Особливості:
- стільниця не складана
- додаткова нижня стільниця
- 3 шухляди на телескопічних напрямних
- металеві ручки на ящиках
Додатково з доплатою:
- Врізка замочка
- Витяжка
- Широка палітра кольорів (білий, дуб молочний, венге, чорний, червоний. Можлива комбінація квітів і крайки + 20%
Розміри:
- висота столу 78 см
- довжина столу 100 см
- глибина столу 55 см
- ширина тумби 36 см
Об'ємна вага столу 50 кг, транспортується 3 місцями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 780 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 550 ₴







