Цей стіл поєднує в собі повноцінні розміри, наявність подвійної стільниці та висувних ящиків.
Можливі різні варіації кольорів + 20% до сумі
Особливості:
- відстань між стільницями 12 см.
- можливість врізання витяжки у верхню стільницю
- тумба на ліву або правий бік
- шухляди на телескопічних напрямних повного висування
- металеві ручки
Розміри:
- довжина стола 120 см
- ширина столу 55 см
- висота столу 78 см
Додаткова комплектація за доплату:
- врізка витяжки
- встановлення УФ-лампи
- врізка замочок
Ціна вказана за стіл у білому кольорі.
Можливі варіанти: венге, дуб молочний, дуб сонома, чорний, червоний, сірий. Комбінації цих кольорів.
Транспортувальні розміри 63*40*60 см, 100*60*7,5 см, 60*3,5*50 см, 3 місцями.
Об'ємна вага 57 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Особливості | Валик під руки |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 780 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 700 ₴







