Гримерний стіл U20, дзеркало візажиста зі столиком, білий на 8 патронівлдсп
Робоче місце візажиста, стиліста, перукаря, гримера, чудово впишеться в інтер'єр приміщення. Велика кількість висувних ящиків дасть змогу розмістити всі необхідні інструменти й аксесуари.
Потужна підсвітка дзеркала розрахована на 8 світлодіодних ламп, дає гарне освітлення під час роботи. Дзеркало обладнане вимикачем і шнуром зі штекером завдовжки 1 м. Стіл із підсвіткою обладнаний шухлядами для зберігання інструментів.
Повністю готове робоче місце візажиста, стиліста, перукаря, гримера.
- Під замовлення широкий вибір кольорів і комбінацій комплектації за додаткову плату.
- Розміру дзеркала (без урахування рамки): 900 мм*800 мм
- лампи до комплекту не входять
Характеристики товару
| Характеристики | |
| Виробник | Ukrestet |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Цоколь | E27 |
| Кількість лампочок | 8 шт. |
| Кількість ящиків | 5 шт. |
| Напрямні | Телескопічні |
| Тип стільниці | ЛДСП |
| Розміри | |
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота по стільниці | 70 см |
| Висота загальна | 180 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа ЛДСП | 16 мм |
| Крайка ПВХ | 0.8 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Підставка для ніг | Ні |
| Тумба | 1 шт. |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Ukrestet |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 9 400 ₴





