Стіл манікюрний Ніка білий, з ящиками 4 шт.
Стіл зроблений у мінімалістичному стилі, має суцільну нескладну потовщену стільницю та три висувні шухляди. Бічна опора виготовлена з металу, пофарбована полімерною фарбою.
Можливі різні варіації кольорів + 20% до сумі
Особливості:
- ящики на телескопічних напрямних повного висування;
- стільниця завтовшки 32 мм;
- ящики без ручок.
Характеристики товару
| Характеристики | |
| Різновиди | Нескладаний |
| Кількість ящиків | 4 шт. |
| Напрямні | Телескопічні |
| Розміри | |
| Ширина тумби | 350 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 780 мм |
| Дані для транспортування | |
| Об'ємна вага | 45 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа ЛДСП | 16 мм |
| Крайка ПВХ | 0.6 мм |
| Опора | Металева |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Розташування тумби | Лівосторонній, Правосторонній |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 780 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 875 ₴





