Письменный стол Сканди на две тумбы дуб тахо/натуральный/белый
Стол прекрасно подойдет к любому интерьеру, поскольку он универсален.
Размеры: ширина 1300 мм, глубина 404 мм, высота 750 мм
Цвет: Дуб Тахо/Натуральный/Белый
Материал: каркас/ножки/ручки — натуральное дерево Ясень, покрытые матовым полиуретановым лаком; Столешница — ДСП ламинированное Kronospan.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 404 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб Тахо, Дуб тахо + білий, Дуб тахо + горіх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 767,44 ₴


Відправка з 26 квітня 2026