Стул мягкий Марс велюр песочный бежевый , каркас металл черный
Основа сиденья:
гнутоклееная фанера, поролон,велюр песочный бежевый
Ножки – металл, цвет черный
Высота: 86см
Ширина: 43см
Глубина: 49см
Стандартная упаковка: Гофрокартон - 4шт/коробка.
Отгрузка кратно коробки.
Доплата за нестандартную упаковку 200грн ( при покупке 1,2 или 3 штуки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Чорний |
| Колір оббивки | Пісочний |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Висота | 860 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 539 ₴








