Стул обеденный мягкий Некст велюр серый , каркас металл черный
Основание сиденья:
гибкая фанера, поролон, ткань велюр светлый шоколад
Ножки – металл, цвет черный
Высота: 89см
Ширина: 44см
Глубина: 48см
Стандартная упаковка: Гофрокартон - 4шт/коробка.
Отгрузка кратно коробки.
Доплата за нестандартную упаковку 200грн ( при покупке 1,2 или 3 штуки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 890 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 689,30 ₴









