Топ продаж
-12%

Ліжко дитяче підліткове двоярусне Тоскана, дерев'яна сосна, горіх
Розмір: Доступні розміри під матрац: 90*200см
Висота ліжка 1880 мм, МДФ-філочка;
Колір: Горіх, Білий;
Матеріал: Масив сосни.
Додатковий бортик (універсальний) можна купити окремо горіх , білий
Комплект ящиків до ліжка Тоскана 2 шт. можна купити окремо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Висота спального місця | 88 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 18 640,16 ₴



