Комод деревянный сосна Гелиос ,орех на 3 ящика
Размер: В*Ш*Г – 900*920*410
Цвет: Белый
Материал: Сосна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 92 см |
| Глибина комода | 41 см |
| Висота комода | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 828,32 ₴


