Стілець обідній пластиковий Лоренцо, чорний, ніжки бук дерево
Стілець пластиковий, матеріал сидіння поліпропілен, ніжки дерев'яні, дерево бук, натуральний відтінок, розмір стільця: ширина сидіння 46 см, глибина сидіння 42 см, висота від підлоги до верху спинки 82 см, висота від підлоги до сидіння 45 см. Кількість у коробці: 4 шт.
Під час оформлення 1-3 шт., доставка Новою Пощой.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Колір (відтінок) меблів | Бук світлий, Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 820 мм |
- Ціна: 1 601,60 ₴



