Ціна вказана за 1 шт.
Параметри:
Ширина: 300mm
Висота: 2100mm
Сталева профільна труба: 25x25x1,2mm
Діаметр отворів під гвинти: Ø5mm
Порошкове фарбування
Оплата:
Для замовлення товару необхідно здійснити оплату в розмірі від 50% до 100% від загальної вартості товару.
Суму, що залишилася, необхідно доплатити при отриманні (післяплата).
Доставка:
Доставка осуществляется в течении 7-ми рабочих дней после предоплаты.
При получении товара обратите внимание на качество перевозки: целостность упаковки. Обязательно откройте посылку в присутствии представителей перевозчика и проверьте комплектность и целостность товара.
В случае нарушения целостности упаковки или несоответствия количества товара, необходимо составить акт о повреждении с представителем перевозчика и сразу же связаться с менеджером нашей компании.
Після того, як товар забраний у перевізника, претензії щодо механічних пошкоджень і некомплектності товару не приймаються!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INSTIGO |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Золото |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Тип конструкції | Нерозбірна, Суцільнозварна |
| Вид товару | Каркас |
- Ціна: 2 255,30 ₴




