Стілець обідній пластиковий Амм сірий, ніжки метал
Стілець пластиковий, матеріал поліпропілен, ніжки хромовані, металевий каркас, стільці ставляться в стопки, штабельний стілець, розмір стільця: ширина сидіння 51 см, глибина сидіння 45 см, висота від підлоги до верхнього краю спинки 79 см, висота посадки 45 см.
Кількість у коробці: 4 од.
Під час оформлення 1-3 шт., доставка Новою Пощой.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на надсилання вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Спинка | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 610 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 790 мм |
- Ціна: 1 474,20 ₴





