Стілець обідній м'який Аріана велюровий коричневий,опора метал хром
Стілець м'який, висока зручна спинка, матеріал оббивки велюр, спинка декорована вертикальними смугами, зверху спинки хромована ручка, наповнювач пінополіуретан, металева хромована основа у формі полозів, зручна ергономічна спинка забезпечує додатковий комфорт
Розмір стільця, ширина сидіння 4 43 см, висота спинки 56 см, висота посадки 46 см, загальна висота 99 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Полози |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр, Вельвет |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 990 мм |
- Ціна: 2 093 ₴




