Стілець кухонний пластиковий Доріс білий зі спинкою й підлокітниками
Стілець пластиковий із підлокітниками, дизайнерська модель Louis, розмір стільця: максимальна ширина 54 см, ширина сидіння 34 см, висота спинки 49 см, глибина сидіння 43 см, висота від підлоги до верхнього краю спинки 93 см, висота посадки висота від підлоги до сидіння 47 см. Кількість у коробці 4 од.
Під час оформлення 1-3 шт., доставка Новою Пощой.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір оббивки | Білий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Висота | 930 мм |
- Ціна: 2 056,60 ₴




