Стілець обідній м'який Емма шкірозамінник, чорний, ніжки метал чорний
Стілець м'який, матеріал екошкіра, на сидінні та спинці декоративна строчка, наповнювач пінополіуретан, металеві квадратні ніжки, колір чорний, розміри стільця: ширина сидіння 45 см, глибина сидіння 40 см, висота спинки 42 см, висота посадки 42 см, висота посадки 42 см посадки 42 см 88 см. Кількість у коробці 2 од.
Під час оформлення 1 шт., доставка Новою Пощой.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 880 мм |
- Ціна: 2 093 ₴






