Стул м'який, тканина, ;НОжки дерев'яні, дерево натуральний бук, світлий відтінок, вкриті прозорим акриловим ласо, ніжки металеві прут'я, пофарбовані чорною епоксидною фарбою, сучасний дизайн, розмір: ширина сидіння 46 см, глибина сидіння 42 см, висота стільця від підлоги до верхівки 82 см, висота від підлоги до сидіння 43 см.
За оформленням 1 шт, доставка НП або Делівері по тарифам. До вартості плюс 6% за упаковку.
( Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправку вже упакованим)
Доставка Прі Повної Оплати.
Доставка Делівері та Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 820 мм |
- Ціна: 2 700 ₴




