Стілець кухонний м'який Тор пластик дерев'яні ніжки колір жовтий
Стілець барний, ніжки дерев'яні, дерево бук, світлий натуральний відтінок, суцільне якісне дерево, сидіння з пластику з високою зручною спинкою, на сидіння м'яка подушка, не знімається, матеріал штучна шкіра, сучасний дизайн, пластикові стопки для захисту підлоги від пошкоджень, розмір стільця: ширина сидіння 48,8 см, глибина сидіння 42 см, висота від підлоги до верху спинки 82,5 см, висота посадки 47 см, вага стільця 7 кг.
Під час оформлення 1-3 шт., доставка Новою Пощой.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на надсилання вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Жовтий, Бук натуральний |
| Колір оббивки | Жовтий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 820 мм |
- Ціна: 2 490 ₴







