Комод на 3 шухляди з фасадами без ручок R-3

Стильний і ергономічний комод виготовлений у сучасному стилі
Чудово впишеться в будь-який інтер'єр
Переваги комода:
- Сучасний стиль
- Містка тумба з трьома ящиками на телескопічних напрямних
- Красиві забарвлення ламінованого ДСП із безліччю варіантів комбінацій
- Ящики тумби відкриваються за фасад без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм
Кришка та фасади крайка ПВХ 2 мм
Розміри комода (Ш/В/Г) :
Ш 802 / В 755 / Г 400 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Вага: 35кг
Комод упакований у 3 пачки:
|
1. 900*470*120 мм |
|
2. 860*260*50 мм |
|
3. 830*130*50 мм |
Доступний для замовлення кольорах:
Білий корпус | Білий фасад | Білі планки
Дуб сонома корпус | Дуб Сонома фасаду | Дуб Сонома планки
Дуб сонома корпус | Дуб Сонома фасаду | Білі планки
Дуб сонома корпус | Білий фасад | Дуб сонома планки
Бетон корпус | Бетон фасад | Бетон планки
Бетон корпус | Бетон фасаду | Білі планки
Бетон корпус | Білий фасад | Білі планки
Венге Темний корпус | Венге Темний фасад | Венге Темний планки
Венге Темний корпус | Венге Темний фасад | Білі планки
Венге Темний корпус | Білий фасад | Венге Темний планки
Антрацит корпус| Антрацит фасад| Антрацит планки
Антрацит корпус| Антрацит фасад | Білі планки
Антрацит корпус — білий фасад| Антрацит планки












| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | VAYS |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 76 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний |
- Ціна: 2 879,04 ₴


