Стелаж для дому, полиця для книг та іграшок,
роздільник кімнати на 25 комірок, книжкова шафа M-4

Етажерка для книг і декору на 25 комірок, великий стелаж із просторими полицями.
Поличка чудово підійде для зонування приміщення.
Можна використовувати в вітальні, передпокою, офісі, так самий у дитячій кімнаті для зберігання іграшок.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1776 /В 1776 / Г 290 мм
Розмір комірки:
Ш 336 / В 336 / Г 290 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Вага: 69 кг
Стелаж упакований у три пачки:
1.1860*360*75 мм
2.1860*360*75 мм
3.1860*360*75 мм
Доступний для замовлення кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит





| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | VAYS |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1776 мм |
| Глибина шафи | 290 мм |
| Висота шафи | 1776 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 69 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 4 073,03 ₴


