Офисное мягкое кресло Нетворк черный кожзам
Высота: 1070 мм
сиденья: Ш*Г - 470*500 мм
высота до подлокот. – 680 мм
Высота спинки от сиденья: 650 мм.
Ножки – металл, хром
Подъемный механизм - газлифт
Высота подъема 100 мм
Цвет: Каркас: Хром; Сидения: черный, Обивка: кожзам
Материал: Каркас: Металл+кожзам;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 47 см |
| Глибина крісла | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 107 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | хромована сталь, метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 121,20 ₴










