Стілець м'який обідній Ріо шкірозамінник сірий, ніжки мітал чорний
Розмір: В: 960 мм; Г: 530 мм; Ш: 390 мм.
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Сірий.
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнучка + шкірозамінник.
Стандартне паковання: Гофрокартон — 4 шт./коробка.
Відвантаження кратного коробки.
Доплата за нестандартне паковання 200 грн (під час купівлі 1,2 або 3 штуки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Сірий |
| Колір оббивки | Світло-сірий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Висота | 960 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899,10 ₴








