Стул мягкий обеденный Авери мокрый песок велюр ножки металл черный
Размер: В: 890 мм; Г: 460 мм; Ш: 440 мм.
Каркас: Цвет: Черный; Сиденье: мокрый песок велюр.
Каркас: Материал: Металл; сиденье: Фанера гнутоклеенная + ткань велюр.
Стандартная упаковка: Гофрокартон - 4шт/коробка.
Отгрузка кратно коробки.
Доплата за нестандартную упаковку 200 грн ( при покупке 1,2 или 3 штуки)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Чорний |
| Колір оббивки | Пісочний |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | велюрова тканина, вельветова тканина |
| Сидіння | велюр |
| Обивний матеріал | Велюр, Вельвет |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 890 мм |
- Ціна: 1 628,10 ₴








