Стул обеденный пластиковый Смайл ножки бук, желтые , сиденье жесткое
Основа сиденья: 100% полипропилен
ножки-дерево Бук
крепление ножек-металл
Высота: 81 см
Ширина: 46 см
Глубина: 50 см
Материал: сиденье кресла изготовлено из прочного полипропилена. Ножки стула деревянные. Дерево-бук. Изделие практичное, устойчивое и безопасное.
Стандартна упаковка: Гофрокартон - 4шт/коробка.
Отгрузка кратно коробки.
Доплата за нестандартную упаковку 200грн ( при покупке 1,2 или 3 штуки)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Жовтий |
| Колір оббивки | Жовтий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий, Горіх |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 810 мм |
- Ціна: 863,55 ₴






