Шафа дводверна Еверест Нордік-990 ідеально підходить для створення функціонального гардеробу з окремими зонами для різних видів одягу. Ця дводверна шафа є поєднанням естетики та практичності, створеним для ефективної організації вашого простору.
Основні характеристики:
Ширина - 99 см
Глибина - 49,8 см
Висота - 205 см
Колір: Графіт + Дуб крафт золотий.
Дверцята: 2 закриті дверці.
Відділення: Одне відділення з полицями та одне із встановленою штангою.
Матеріал - ЛДСП.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Графіт + Дуб крафт золотий |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00000053375 |
| Висота | 205 см мм |
| Глибина | 49,8 см |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Комплектація дзеркалом | Без дзеркала |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Призначення | У дитячу, Для вітальні, для передпокою, для спальні |
| Тип товару | Шафа розстібної |
| Форма | Прямий |
| Ширина | 99 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 560 ₴








