Шафа тридверна Еверест Нордік-1400 надає вам достатньо простору для зберігання одягу та аксесуарів. Велика шафа також допоможе організувати зберігання сезонного одягу та взуття.
Два відділення шафи оснащено зручною штангою для вішалок, надаючи практичне місце для розміщення одягу. Однодверне відділення обладнане трьома полицями, що забезпечує ефективну організацію та зберігання різноманітних предметів. Три висувні ящики, що функціонують на телескопічних напрямних внизу, надають зручний простір для дрібних предметів та білизни.
Основні характеристики:
Ширина - 140 см
Глибина - 49,8 см
Висота - 205 см
Колір: Графіт + Дуб крафт золотий.
Двері: Три двері.
Відділення: Широкий простір усередині зі зручними полицями та штангою для вішалок.
Матеріал - ЛДСП.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Графіт + Дуб крафт золотий |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00000053373 |
| Висота | 205 см мм |
| Глибина | 49,8 см |
| Кількість дверей | Тридверний |
| Комплектація дзеркалом | Без дзеркала |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Призначення | У дитячу, Для вітальні, для передпокою, для спальні |
| Тип товару | Шафа розстібної |
| Форма | Прямий |
| Ширина | 140 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 600 ₴








