Тумба для взуття Еверест у передпокій або в коридор надає зручне та естетичне місце для зберігання вашого взуття, при цьому не займаючи багато місця у вашому інтер'єрі.
Основні характеристики:
Ширина - 80 см
Глибина - 32,3 см
Висота - 112,8 см
Колір: Графіт + Дуб крафт золотий.
Відкриті полиці: Чотири відкриті полиці для зручного розміщення взуття різних типів та розмірів.
Висувний ящик: Один висувний ящик, що функціонує на телескопічних напрямних, для зберігання дрібних предметів та аксесуарів.
Матеріал - ЛДСП.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00000053336 |
| Вид | Тумбы |
| Висота | 112,8 см мм |
| Глибина | 32,3 см |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Розташування | Підлогові |
| Тип | Відкриті |
| Тип товару | Тумба для взуття |
| Колір | Графіт + Дуб крафт золотий |
| Ширина | 80 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴








