Топ продаж

Ліжко двоспальне Еверест Нордік-1600 (ламельний каркас) 160х200 см Білий + Дуб крафт золотий (DTM-5555)
5 580 ₴
- В наявності
- Код: DTM-5555
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00000053450 |
| Висота | 82 см мм |
| Довжина | 202 см мм |
| Матеріал каркасу | ДСП ламінована |
| Матеріал оббивки | Без обивки |
| Основа спального місця | Ортопедичні ламелі |
| Особливості | З узголів'ям |
| Розмір спального місця | 160х200 см |
| Тип товару | Двоспальне ліжко |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий + Дуб крафт золотий |
| Ширина | 183,4 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 580 ₴







