Ваза скляна Марокко овальна, синій із напиленням, у картонній крафтовій коробці 15*8,5*26,5 см
Так само йде ще у двох варіантах 14*6,5*20 прямокутна,19*10*16 кругла
Ваза постачається в картонній крафтовій коробці, що робить її ідеальним варіантом для подарунка. Вази йдуть із напиленням, що надає їм особливого шарму й елегантності.
Характеристики:
- Матеріал: Скло
- Колір: синій
Ця ваза стане прекрасним доповненням до будь-якого приміщення, додаючи нотку витонченості та стилю. Її сучасний дизайн і висока якість обов'язково сподобаються кожному.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Синій |
| Висота вази | 265 мм |
| Ширина вази | 150 мм |
| Глибина вази | 85 мм |
| Стан | Новий |
| форма вази | |
| форма вази | Кругла |
- Ціна: 540 ₴






