Стілець обідній дерев'яний м'який Алла,ваніль, тканина Морант 07 лайт
Стілець обідній дерев'яний м'який Алла,ваніль, ніжки, тканина кооричневий
Розмір: 965*410*450
Колір: Каркас: Ваніль; Сидіння: коричневий.
Матеріал: Масив, бук
Тканина: Морант 07 лайт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Коричневий, Ваніль |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Ваніль |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 965 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сидіння | ДСП, поролон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 036,88 ₴





