Стілець обідній дерев'яний Таня білий, м'яке сидіння спинка
Обідній стілець із масиву бука, сидіння і спинка оббиті тканиною (варіант оббивки необхідно уточнювати під час оформлення замовлення)
Колір: Білий
Матеріал: Каркас: Масив, бук; Тканина: Моррант 07 лайт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 965 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сидіння | ДСП, поролон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 203,34 ₴








