Ця модель стола зроблена з міцного загартованого скла, захищена від механічних пошкоджень із 3 D-малюнком, каркас стола виготовлений із металевої конструкції, яка міцно скручується з металевими ніжками та з часом не розхитується.
- Ніжки столу та стільців виготовлені з хромованої сталі з заглушками
- Високоякісний фотодрук на столах і стільцях
Розміри столу: ширина 80 см * довжина 130 см, у розкладеному вигляді 170 см
Стільці: м'які сидіння і спинка. Зроблені з якісного щільного шкірозамінника.
Розміри стільця:
-Загальна висота 88 см
-Висота сидіння 48
-Ширина сидіння 39
-Глибина сидіння 42
Висота столу: 79 см
Наші переваги:
-
Кольори насичені та яскраві,комплекти на живу вигляд ще красивіші, ніж на фото
-
Товар приїжджає на Нову пошту без пошкоджень, тому що ми робимо надійне паковання
-
Легко самому зібрати в домашніх умовах
-
Малюнок під склом, тому згодом він вам не змиється
-
Стіл стабільний у разі впливу високих температур;
-
Кухонні комплекти стійкі до вологості
-
Довговічні;
-
У догляді можна користуватися як звичайними мийними засобами, так і спеціальними, призначеними для скла.
Відсилання цього комплекту при Повній оплаті або Часткова Заполат!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стілець | 6 шт. |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 790 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1700 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1300 мм |
- Ціна: 10 890 ₴


