Диван Бонза м'який із підлокітниками офісний, у вітальню
Ціна вказана за 1 категорію тканини
Є одинарний або подвійний
Також є вибір категорії тканини (велюр або шкірозамінник)
Цей диван надзвичайно м'який як із очей, так і на дотик, розроблений з акцентом на мінімалізм із закругленими формами, які надають відчуття затишку та безпеки в інтер'єр.
Обтічні форми дивана, без зайвих кутів, відбивають прагнення до гармонії та покою. Основа дивана зроблена з міцного дерев'яного бруса та фанери, гарантуючи довговічність і стабільність. Сидіння, обладнане пружинами «змійка» та покрите товстим шаром якісного ППУ, забезпечує надзвичайний комфорт. Дизайн доповнюють елегантні пластикові ніжки, що надають легкість і витонченість.
Характеристики дивана Бонза:
| Модель: | Бонза |
| Комплектація виробу | Диван Бонза |
| Материал обивки: | Велюр Меджик |
| Цвет обивки: | Меджик Пастел Грей |
| Матеріал каркаса: | Дерев'яний брус + фанера + змійка |
| Наповнювач: | ППУ |
| Матеріал ніжок: | Пластик |
| Колір ніжок: | Чорний |
абаритні розміри дивана Бонза:
| Висота виробу | 950 мм |
| Ширина виробу: | 1220 мм |
| Глибина виробу | 750 мм |
| Висота від підлоги до сидіння: | 490 мм |
| Висота спинки: | 700 мм |
| Глибина сидіння: | 510 мм |
| Ширина сидіння: | 1030 мм |
| Висота підлокітника: | 240 мм |
| Товщина підлокітника: | 100 мм |
| Вага виробу: | 32 кг |
| Кількість виробів в упаковці: | 1 |
| Габарити упаковки: | 670 x 1240 x 980 мм |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Колір | Сірий |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Комплектація | |
| Комплектація | Подвійний |
- Ціна: 10 741,50 ₴










Відправка з 23 квітня 2026