Білий гардероб пропонує ідеальне місце для зберігання одягу. За дверима з амортизацією у вас достатньо місця для сорочок, светрів і штанів на 4 регульованих полицях..3 ящики дають вам додатковий простір для зберігання. Інтегрована система плавного зачинення дверей гарантує, що відкривання й закриття завжди будуть тихими та м'якими.
Габарити:
Висота: 2186 мм
Ширина: 1954 мм.
Глибина: 594 мм
Колір білий
Гарантія: 12 місяців
Відсилання винятково після 100% оплати!
Нова пошта, Автолюкс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Embawood |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1954 мм |
| Глибина шафи | 594 мм |
| Висота шафи | 2186 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 19 998,45 ₴






