Двоспальне ліжко Chester Embawood створить комфортну зону для сну.
Стильна і елегантна модель характеризується оригінальним м'яка яким об'єднання ємним узголів'ям.
Каркас ліжка виконаний з ДСП, який забезпечить довгострокову службу вироби.
Ліжко оснащене підйомним механізмом, який працює дуже плавно, безшумно і витримує великі навантаження.
Під спальним місцем відкривається два відділення для постільних речей, що значно заощадить ваш простір.
Матрац купується окремо.
Cпальне місце становить 160х200 см.
Ліжко серійно виготовлене з якісної екошкіри білого кольору
Укомплектоване ортопедичної сіткою з натуральними буковими ламелями і надійним підйомним механізмом.
Містить велику ламіновану нішу білого кольору для зберігання речей.
Характеристики:
Матеріал: ДСП і ДВП
Оббивка: екошкіра Zeus - 210 - White, Виларт-Р (Артекс).
Габарити спального місця: 160х200
розміри:
- ширина - 171см
- довжина - 226 см
- висота - 137 см
Механізм підйому спального місця: так
Додаткові опції: ніша для білизни
Фурнітура: Туреччина
Колір білий
Термін виготовлення: складська програма (до 3-х тижнів)
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Embawood |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 137 см |
| Довжина ліжка | 226 см |
| Ширина ліжка | 171 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | Екошкіра |
- Ціна: 11 755,30 ₴






