Колекція "Сінді" Embawood - це перш за все комфорт. Одномісний не розкладний диван з м'яким якими підлокітниками. Каркас дивана виготовлений з металопрофілю, натурального дерева хвойних порід і ламінованої ДСП. Наповнення дивана - пінополіуретан 35 щільності. Оббивка виконана з якісного шкірозамінника виробника Віларт-Р (Артекс).
Оббивка: екошкіра Zeus - 230 - Black / Колір: чорний.
Розміри (ШхВхГ):
- крісло: 74х93х83 см
Гарантія: 12 місяців
Термін виготовлення: складська програма (до 3-х тижнів)
Доставка цього товару здійснюється ТК " Делівері з частковою передоплатою за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Embawood |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Ні |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Колір | Чорний |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 93 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Опори | метал |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Ні |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | Екошкіра |
| Довжина дивана | 74 см |
| Глибина дивана | 83 см |
- Ціна: 5 950,80 ₴




Відправка з 03 квітня 2026