Стілець комп'ютерний Плей шкірозамінний чорний із білим на колесах, геймерське крісло
Розмір:
- Висота стільця (нижнє положення): 113 см;
- Висота сидіння в нижньому положенні: 41 см;
- Сидіння: Ш – 50 см, Г: 49 см;
- Спинка: В – 71 см;
- Висота підлокітників: 23 см;
- Висота підіймання механізму: 10 см;
- Ширина виробу: 63 см;
- Глибина виробу: 52 см;
Колір: Каркас: Хром; Сидіння: Чорний/Білий, Оббивка: шкірозамінник
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна
Ніжки — метал, хром
Підіймальний механізм — газліфт
-800x531.jpg)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорно-білий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 50 см |
| Глибина крісла | 49 см |
| Висота з урахуванням спинки | 113 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип механізму | Газліфт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 727,70 ₴









