Стул компьютерный офисный Турбо кожзам черный на колесах, геймерское кресло
Размер: Высота стула: 110 см; Сидение: Ш – 53 см;
Спинка: В – 69 см;
Высота подъема механизма: 10 см;
Цвет: Каркас: Хром; Сидение: Черный, Обивка: кожзам
Материал: Каркас: Металл;
Ножки – металл, хром
Подъемный механизм - газлифт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 53 см |
| Глибина крісла | 53 см |
| Висота з урахуванням спинки | 179 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип механізму | Газліфт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 957,20 ₴








