Стілець м'який обідній Річ жовтий,велюр, ніжки метал білий
Розмір: В: 96 см; Г: 53 см; Ш: 39 см;
Колір: Каркас: білий; Сидіння: Велюр жовтий;
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера + поролон +велюр (сірий).
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ щодо стільців!
Усі стільці повністю розібрані — ніжки роздільно, кріплення, сидіння.
Стандартне паковання:
Гофрокартон
4шт/коробка.
Відвантаження кратного коробки.
Доплата за нестандартне паковання 200 грн
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Жовтий, Білий |
| Колір оббивки | Жовтий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | фанера, велюр |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Висота | 960 мм |
- Ціна: 1 142,10 ₴









