Стілець барний Старлайн, високий, хром, екошкіра, колір білий
Табурет регулюється за висотою, висота регулюється від 58 см до 78 см
Високий барний стілець, матеріал сидіння і спинки екокожа, хромована металева основа з підніжкою, повертається й регулюється за висотою, основа внизу 40 см, глибина сидіння 50 см, ширина сидіння 44 см, висота регулюється від підлоги до сидіння — від 58 см до 78 см, висота стільця від 86 до 106 см.
Під час оформлення 1-3 шт., доставка Новою Пощой.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір оббивки | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Висота табуретки | 860 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 500.0 |
- Ціна: 3 257 ₴





