
Крісло офісне, комп'ютерне Пульс, кожзам, на колесах зі спинкою та підлокітниками чорний
Гарне комп'ютерне крісло просто незамінна річ як для дому, так і для офісу.
Завдяки оптимальним габаритам стілець забезпечить правильну підтримку спини, водночас ви завжди зможете прибрати стілець під робочу зону та заощадити корисний простір.
Колір оббивки, зробленої з практичного матеріалу штучна шкіра, вдало перегукується з основою корпусу (відтінок хром), для виготовлення якого був обраний метал.
Розмір: Висота стільця: 110 см (+10 см); Сидіння: Ш - 50 см;
Спинка: В – 61 см;
Ширина сидіння: 50 см, Глибина сидіння: 47 см,
Висота підіймання механізму: 10 см;
Колір: Каркас: чорний, Сидіння: Чорний, Оббивка: шкірозамінник + сітка,
Матеріал: Каркас: метал, пластик;
Ніжки — метал, пластик,
Максимальне навантаження: 120 кг,
Підіймальний механізм — газліфт

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 50 см |
| Глибина крісла | 48 см |
| Висота з урахуванням спинки | 121 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
- Ціна: 3 775,70 ₴







