
Стілець комп'ютерний Веб, на колесах зі спинкою, геймерське, офісне крісло чорний, із сіткою Чорний
2 052 ₴
1 744,20 ₴
- В наявності
Стілець комп'ютерний Веб, на колесах зі спинкою, геймерське, офісне крісло чорне
Зараз гарний комп'ютерний стілець просто незамінна річ як для дому, так і для офісу.
Завдяки оптимальним габаритам стілець забезпечить правильну підтримку спини, водночас ви завжди зможете прибрати стілець під робочу зону та заощадити корисний простір.
Розміри:
- Висота стільця: 880 мм;
- Сидіння: Ш*Г - 480*480 мм;
- Висота спинки від сидіння: 650 мм;
- Висота підлокітників: 210 мм;
- Висота підіймання механізму: 100 мм;
Цвет:
- Каркас: Хром;
- Сидіння: Колір: Чорний, чорний із білим;
- Основа сидіння: фанера (гібоклеєна), спинка — сітка;
- Матеріал: Каркас: Метал, Ніжки: метал, хром;
- Підіймальний механізм: газліфт.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 48 см |
| Глибина крісла | 48 см |
| Висота з урахуванням спинки | 88 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
- Ціна: 1 744,20 ₴




