Обідній м'який стілець Меморі, велюр, ніжки чорні
Обідній стілець Меморі має оптимальні розміри. Сидіння досить широке та глибоке, щоб на ньому було комфортно сидіти людині, незалежно від її комплекції та зросту.
Розмір: В: 83 см; Г: 40 см; Ш: 43 см;
Ширина сидіння: 41,5 см;
Глибина сидіння: 39 см;
Висота спинки: 41 см;
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Велюр Чорний
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнучка + Велюр.
Усі стільці повністю розрізнені — кожна ніжка окремо, кріплення, сидіння.
Стандартне паковання:
Гофрокартон
4шт/коробка.
Відвантаження кратного коробки.
Доплата за нестандартне паковання 200 грн
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | гнута фанера, велюрова тканина |
| Сидіння | велюр, гнута фанера |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Висота | 830 мм |
- Ціна: 1 567,80 ₴






