Табурет розкладний Літл круглий, метал/пластик,уличний, для дому, білий
Розмір:
Висота в складеному вигляді: 68 см;
Висота в розкладеному вигляді: 45 см;
Глибина стільця: 33 см;
Ширина стільця: 33 см;
Ширина сидіння: 33 см;
Глибина сидіння: 29 см;
Висота сидіння: 45 см;
Колір: Каркас: сірий; Сидіння: білий;
Матеріал: Каркас: метал; Сидіння: пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Колір оббивки | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Тверде сидіння, Складаний |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип меблів | табурет |
| Форма сидіння | кругла |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Колір каркасу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина табуретки | 290 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Діаметр | 330 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | пластик |
| Ніжки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433,38 ₴










