
Ліжко диван односпальне кутове ліжко Малібу з шухлядами сірий,велюр 80×200 см — це вдале поєднання сучасного дизайну, якісних матеріалів і продуманої конструкції.
Кутове ліжко односпальне з шухлядами та м'яким наголов'ям виготовлена в універсальному кольорі, а тканинна оббивка додає м'якості та затишку.
Ліжко односпальне ідеально підійде як для дорослого, так і для підліткової кімнати.
Ліжко з м'якою частиною та наголов'ям особливо актуальне для сімей із дітьми — жодної жорсткості та гострих кутів.
Основні параметри:
- Розмір спального місця: 80×200 см
- Довжина 205 см
- Ширина 85 см
- Висота спинки: 60 см
- Матеріал каркаса: дерево сосна
- Основа: букові ортопедичні ламелі
- Оббивка: велюр сірого кольору
- Наповнення: поролон 10–20 мм + термоповсть
- У комплекті: дві зручні шухляди

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Дно ліжечка | дерев'яні ламелі |
| Колір | Сірий |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 205 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 34 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
- Ціна: 7 888,32 ₴










Відправка з 18 квітня 2026