
Крісло Флор, м'яке, ніжки дерево, колір сірий, тканина букле, зі спинкою та підлокітниками
6 700 ₴
6 097 ₴
- В наявності
- Код: +Беспл.Упаковка
Крісло для дому Флор, м'які ніжки дерево, колір сірий зі спинкою та підлокітниками
М'яке крісло з високою спинкою, просторе сидіння, основа сидіння виготовлена з фанери, всередині поролон, м'яка тканина букле тедді, зручні підлокітники, дерев'яні ніжки з бука з натуральним відтінком.
Розмір крісла: ширина сидіння 65 см, глибина сидіння 60 см, висота крісла 101 см, висота посадки 52 см, внутрішні розміри: висота спинки 53 см, глибина сидіння 48 см, внутрішня ширина сидіння 43 см, висота до підлокітника 68 см.
Кількість у коробці: 1 шт.
|
Під час оформлення доставка Новою Пошкою. (Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим) |
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Жовтий, Світло-сірий, Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Дуб натуральний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 690 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 890 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| М'які крісла і шезлонги | М'які крісла і шезлонги |
- Ціна: 6 097 ₴









