Крісло сучасне м'яке в тканині печворк, основа сидіння всередині поліпропілен, ніжки виготовлені з дерева світлого відтінку, матеріал бук, на ніжках встановлені пластикові заглушки для запобігання подряпинам на поверхні підлоги.
Розміри крісла:
- ширина сидіння 62 см,
- глибина сидіння 62 см,
- висота посадки від підлоги до сидіння 41 см,
- висота від підлоги до верхнього краю спинки 80 см.
Цей стілець придумали більше півстоліття назад, і він досі залишається одним із найзручніших стільців у світі і саме з нього почалася мода на доступні дизайнерські меблі. Унікальність стільців у стилі Eames — це висока функціональність і універсальність сучасного стилю, що дає змогу використовувати його в абсолютно різних за дизайном і призначенням приміщеннях.
Кількість у коробці: 4 шт.
Під час оформлення 1-3 шт., доставка Новою Пощой.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Жовтий, Синій, Помаранчевий, Бук натуральний, Блакитний, Сірий, Червоний |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 620 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 800 мм |
- Ціна: 2 805 ₴





