Стілець пластиковий, висока спинка, суцільна конструкція, ставиться в стоси, стілець штабельований.
Розмір стільця:
- ширина сидіння 43 см,
- глибина сидіння 43 см,
- висота від підлоги до верхнього краю спинки 86 см,
- висота посадки висота від підлоги до сидіння 45 см.
Кількість у пакунку: 4 шт.
Під час оформлення 1 шт. До вартості +6% грн за пакування.
Доставка Новою Пошкою
(Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
Від 4 шт. паковання не оплачується.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 430 мм |
| Глибина стільця | 430 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410,50 ₴




