
Геймерський стіл "Донат" — це ідеальне рішення для геймерів, що цінують комфорт, стиль і функціональність.
Завдяки стійкій основі та міцній конструкції стіл забезпечує максимальну стабільність.
Сучасний і стильний дизайн гармонійно поєднується з будь-яким інтер'єром, створюючи атмосферу справжнього ігрового простору.
Товар виготовляється під замовлення, передоплата 100%, термін виготовлення орієнтовно 10 робочих днів.
Після підтвердження замовлення у виробництво, кошти не підлягають поверненню у разі скасування!
✨Матеріал виготовлення:
Стіл виготовлений із високоякісної ЛДСП SWISS KRONO, він вирізняється довговічністю й надійністю.
Цей матеріал забезпечує стійкість до подряпин і пошкоджень, що гарантує бездоганний вигляд столу навіть після тривалого використання.
Доступний у різних кольорах ЛДСП і навіть надається можливість вибрати колір кромки із запропонованих виробником, щоб додати яскравий акцент у ваш ігровий простір.




💎Стіл Донат доступний у таких кольорах. Ціну уточнюйте в менеджера. Колір ламінованої ДСП натиснувши СЮДА! 💎
✨Особливості:
- Простора стільниця
- Сучасний дизайн із можливістю персоналізації
- Стійка та міцна конструкція
✨Розміри:
- Ширина: 1200 мм
- Глибина: 900 мм
- Висота: 745 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді у заводській упаковці.У комплекті фурнітура для складання, схема виробу.
Отвори для складання просвердлені, що дозволяє зібрати її самостійно і без особливих зусиль.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Висота | 745 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LION |
- Ціна: 3 861 ₴


Відправка з 13 квітня 2026